GEMILK družstvoAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 515 397 | 414 620 | 19 656 | 834 | 441 | 513 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 515 985 | 414 618 | 19 767 | 834 | 574 | 513 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 509 544 | 410 064 | 38 810 | 20 454 | 20 794 | 21 101 |
| Základné imanie | 4 540 | 4 540 | 4 341 | 4 341 | 4 341 | 4 341 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 53 | 982 | -905 | -24 304 | -24 880 | -25 480 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 929 | -1 887 | -23 398 | -576 | -600 | -368 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 919 | 919 | 919 | 919 | 919 | 919 |
| Vlastné imanie spolu | 6 441 | 4 554 | -19 043 | -19 620 | -20 220 | -20 588 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 073 649 | 3 487 104 | 3 071 153 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 138 | 1 842 | -22 756 | -436 | -124 | 169 |
| EBITDA | 7 138 | 1 842 | -22 756 | -436 | -124 | 169 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 189 | -1 887 | -23 398 | -576 | -260 | -28 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 929 | -1 887 | -23 398 | -576 | -600 | -368 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: GEMILK družstvo
Prehľad
GEMILK družstvo (IČO 36660884) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bottovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s mliečnymi produktmi, vajcami a jedlým olejom a tukom (SK NACE 4633).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Základné imanie je 1 660 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 368 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-20 588 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.