HEURECA HRC, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 60 976 | 55 897 | 50 989 | 42 797 | 48 293 | 73 462 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 1 476 | 998 | 519 | 1 576 |
| Spolu majetok | 62 211 | 56 868 | 53 585 | 44 090 | 50 185 | 76 740 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 426 | 903 | 1 702 | 1 412 | 2 465 | 4 240 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 60 663 | 53 482 | 48 662 | 44 580 | 35 375 | 40 417 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 181 | -4 820 | -4 082 | -9 205 | 5 042 | 24 780 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 60 785 | 55 965 | 51 883 | 42 678 | 47 720 | 72 500 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 100 | 7 170 | 11 728 | 9 943 | 17 750 | 40 403 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 076 | -4 723 | -3 986 | -9 083 | 5 631 | 25 907 |
| EBITDA | -7 076 | -4 723 | -3 547 | -8 604 | 6 110 | 26 898 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 181 | -4 820 | -4 082 | -9 205 | 5 522 | 25 776 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 181 | -4 820 | -4 082 | -9 205 | 5 042 | 24 780 |
| Osobné náklady | 7 195 | 756 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 439 | 479 | 479 | 991 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HEURECA HRC, s.r.o.
Prehľad
HEURECA HRC, s.r.o. (IČO 36661660) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 40 403 €, čo je o 128 % viac ako rok predtým (17 750 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 780 € (61,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 76 740 € a vlastné imanie 72 500 € (miera samofinancovania 94,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.