ALNET, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 95 404 | 102 287 | 104 028 | 103 734 | 85 734 | 61 976 |
| Neobežný majetok spolu | 8 484 | 7 355 | 6 416 | 35 916 | 47 475 | 65 101 |
| Spolu majetok | 103 888 | 109 642 | 110 841 | 141 319 | 134 713 | 129 470 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 91 313 | 96 682 | 97 038 | 126 009 | 121 946 | 115 255 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 332 | 5 273 | 5 657 | 6 500 | 5 278 | 5 432 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 940 | 384 | 843 | 1 507 | 186 | 1 480 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 12 575 | 12 960 | 13 803 | 15 310 | 12 767 | 14 215 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 63 064 | 50 967 | 76 759 | 105 659 | 110 405 | 98 436 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 161 | 926 | 1 224 | 2 167 | 2 393 | 3 278 |
| EBITDA | 3 290 | 2 055 | 2 163 | 2 167 | 9 159 | 12 270 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 106 | 486 | 1 067 | 1 908 | 1 146 | 2 440 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 940 | 384 | 843 | 1 507 | 186 | 1 480 |
| Osobné náklady | 9 188 | 9 740 | 14 070 | 16 945 | 18 413 | 19 968 |
| Odpisy | 1 129 | 1 129 | 939 | 0 | 6 766 | 8 992 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 2 729 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ALNET, s.r.o.
Prehľad
ALNET, s.r.o. (IČO 36662704) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Orechová Potôň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 98 436 €, čo je o 10,8 % menej ako rok predtým (110 405 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 480 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 968 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 129 470 € a vlastné imanie 14 215 € (miera samofinancovania 11,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.