PRVÁUMÝVACIA Dubnica s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 291 | 13 828 | 21 062 | 32 499 | 41 023 | 33 992 |
| Neobežný majetok spolu | 155 516 | 134 542 | 136 834 | 111 263 | 88 928 | 82 206 |
| Spolu majetok | 169 807 | 148 370 | 157 896 | 143 762 | 129 951 | 116 198 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 167 698 | 146 339 | 157 831 | 138 104 | 124 696 | 101 276 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 | 39 | 39 | 39 | 39 | 39 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -31 875 | -31 954 | -33 920 | -28 327 | -28 730 | -19 063 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 27 305 | 27 306 | 27 306 | 27 306 | 27 306 | 27 306 |
| Vlastné imanie spolu | 2 109 | 2 031 | 65 | 5 658 | 5 255 | 14 922 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 292 | 6 866 | 7 684 | 8 938 | 8 815 | 11 236 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -31 875 | -31 954 | -33 920 | -28 327 | -28 390 | -18 723 |
| EBITDA | -9 928 | -10 007 | -11 288 | -2 757 | -2 649 | -1 608 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -31 875 | -31 954 | -33 920 | -28 327 | -28 390 | -18 723 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -31 875 | -31 954 | -33 920 | -28 327 | -28 730 | -19 063 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 21 947 | 21 947 | 22 632 | 25 570 | 25 741 | 17 115 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PRVÁUMÝVACIA Dubnica s. r. o.
Prehľad
PRVÁUMÝVACIA Dubnica s. r. o. (IČO 36663026) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčianska Turná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 236 €, čo je o 27,5 % viac ako rok predtým (8 815 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 19 063 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 116 198 € a vlastné imanie 14 922 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.