ELWA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 263 328 | 277 493 | 277 338 | 265 969 | 254 168 | 245 291 |
| Neobežný majetok spolu | 52 227 | 43 489 | 38 173 | 35 971 | 43 949 | 40 403 |
| Spolu majetok | 315 555 | 320 982 | 315 511 | 301 940 | 298 117 | 285 694 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 413 201 | 409 904 | 399 880 | 400 070 | 400 490 | 400 361 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -101 254 | -109 796 | -101 225 | -96 673 | -110 432 | -114 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 542 | 8 724 | 4 553 | -13 760 | -4 244 | -12 294 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 511 | 5 511 | 5 664 | 5 664 | 5 664 | 5 664 |
| Vlastné imanie spolu | -97 646 | -88 922 | -84 369 | -98 130 | -102 373 | -114 667 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 545 | 29 040 | 33 727 | 21 352 | 19 746 | 13 817 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 417 | 8 813 | 4 675 | -13 622 | -3 802 | -11 870 |
| EBITDA | 5 030 | 17 551 | 9 991 | -11 419 | -1 433 | -8 323 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 542 | 8 724 | 4 553 | -13 760 | -3 904 | -11 954 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 542 | 8 724 | 4 553 | -13 760 | -4 244 | -12 294 |
| Osobné náklady | 1 412 | 2 537 | 5 156 | 10 037 | 1 575 | 1 774 |
| Odpisy | 12 447 | 8 738 | 5 316 | 2 203 | 2 369 | 3 547 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELWA s.r.o.
Prehľad
ELWA s.r.o. (IČO 36664031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 817 €, čo je o 30,0 % menej ako rok predtým (19 746 €). Rok 2025 skončil stratou 12 294 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 774 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-114 667 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.