Bratislavská aukčná dražobná, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 368 | 30 805 | 37 079 | 20 774 | 15 000 | 4 713 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 74 230 | 55 270 | 36 310 |
| Spolu majetok | 37 403 | 30 809 | 37 083 | 97 191 | 73 222 | 47 082 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 191 888 | 174 745 | 183 411 | 258 211 | 283 247 | 294 774 |
| Základné imanie | 27 752 | 27 752 | 27 752 | 27 752 | 27 752 | 27 752 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -147 423 | -187 897 | -174 463 | -176 855 | -191 547 | -240 552 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -37 589 | 13 434 | -2 392 | -14 692 | -49 005 | -37 667 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 775 | 2 775 | 2 775 | 2 775 | 2 775 | 2 775 |
| Vlastné imanie spolu | -154 485 | -143 936 | -146 328 | -161 020 | -210 025 | -247 692 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 92 515 | 56 284 | 46 326 | 16 519 | 4 701 | 2 037 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -25 508 | 28 770 | 10 046 | -2 485 | -28 149 | -19 284 |
| EBITDA | -24 560 | 28 770 | 10 046 | -905 | -9 189 | -324 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -37 589 | 15 668 | -1 827 | -14 692 | -48 665 | -37 327 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -37 589 | 13 434 | -2 392 | -14 692 | -49 005 | -37 667 |
| Osobné náklady | 25 498 | 108 | 250 | 0 | 16 | 0 |
| Odpisy | 948 | 0 | 0 | 1 580 | 18 960 | 18 960 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 885 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Bratislavská aukčná dražobná, s. r. o.
Prehľad
Bratislavská aukčná dražobná, s. r. o. (IČO 36664219) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie patentov a marketingové činnosti (SK NACE 7491).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 27 752 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 037 €, čo je o 56,7 % menej ako rok predtým (4 701 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 53,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 37 667 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-247 692 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.