DentiClinic s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 52 861 | 78 239 | 78 764 | 73 227 | 82 138 | 22 982 |
| Neobežný majetok spolu | 5 108 | 202 093 | 189 414 | 168 966 | 148 468 | 128 010 |
| Spolu majetok | 57 969 | 280 332 | 268 178 | 242 193 | 230 606 | 150 992 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 390 | 297 826 | 286 072 | 297 079 | 263 414 | 215 214 |
| Základné imanie | 6 800 | 6 800 | 6 800 | 6 800 | 6 800 | 6 800 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 36 410 | 12 115 | -24 958 | -25 358 | -62 350 | -40 272 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -24 295 | -37 073 | -400 | -36 992 | 22 078 | -31 414 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 19 579 | -17 494 | -17 894 | -54 886 | -32 808 | -64 222 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 178 314 | 193 080 | 281 869 | 272 742 | 271 844 | 229 851 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -18 754 | -32 564 | 10 591 | -22 746 | 33 937 | -24 019 |
| EBITDA | -16 959 | -25 277 | 34 531 | -1 787 | 54 435 | -3 562 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 745 | -37 073 | 47 | -36 992 | 23 998 | -30 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -24 295 | -37 073 | -400 | -36 992 | 22 078 | -31 414 |
| Osobné náklady | 103 498 | 125 443 | 136 505 | 164 389 | 92 487 | 133 949 |
| Odpisy | 1 795 | 7 287 | 23 940 | 20 959 | 20 498 | 20 457 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DentiClinic s. r. o.
Prehľad
DentiClinic s. r. o. (IČO 36669423) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 800 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 229 851 €, čo je o 15,4 % menej ako rok predtým (271 844 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 31 414 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 133 949 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-64 222 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.