Cosmic, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 58 088 € (81 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 246 | 28 857 | 14 879 | 43 134 | 69 484 | 60 499 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 423 | 31 216 | 21 701 | 24 547 | 15 540 |
| Spolu majetok | 27 246 | 34 280 | 46 095 | 64 835 | 94 031 | 76 039 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 511 | 5 470 | 8 026 | 8 119 | 14 926 | 2 337 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 714 | 13 714 | 13 715 | 13 714 | 13 714 | 13 714 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 718 | 7 793 | 17 051 | 35 699 | 58 088 | 52 685 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 24 735 | 28 810 | 38 069 | 56 716 | 79 105 | 73 702 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 393 | 43 339 | 60 771 | 114 185 | 162 586 | 124 351 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 644 | 10 828 | 23 583 | 46 517 | 75 136 | 68 278 |
| EBITDA | 4 644 | 12 080 | 29 175 | 56 032 | 87 525 | 80 963 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 453 | 10 611 | 22 678 | 45 311 | 73 682 | 66 919 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 718 | 7 793 | 17 051 | 35 699 | 58 088 | 52 685 |
| Osobné náklady | 6 265 | 4 850 | 4 244 | 2 223 | 1 819 | 12 609 |
| Odpisy | 0 | 1 252 | 5 592 | 9 515 | 12 389 | 12 685 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 718 | 7 792 | 17 052 | 35 699 | 58 088 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Cosmic, s.r.o.
Prehľad
Cosmic, s.r.o. (IČO 36670081) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 124 351 €, čo je o 23,5 % menej ako rok predtým (162 586 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 52 685 € (42,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 609 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 76 039 € a vlastné imanie 73 702 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.