Porada.sk, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 291 446 | 295 427 | 307 355 | 257 127 | 198 480 |
| Neobežný majetok spolu | 8 346 | 8 346 | 1 884 | 86 707 | 995 158 |
| Spolu majetok | 300 377 | 304 358 | 309 824 | 344 419 | 1 194 223 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 60 149 | 62 221 | 68 157 | 97 668 | 102 911 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 190 333 | 195 037 | 198 023 | 197 248 | 203 034 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 704 | 2 986 | -775 | 5 786 | 2 979 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 841 775 |
| Vlastné imanie spolu | 201 676 | 204 662 | 203 887 | 209 673 | 1 054 427 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 120 970 | 101 406 | 87 292 | 76 707 | 91 518 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 359 | 4 917 | 1 742 | 8 259 | 4 610 |
| EBITDA | 19 438 | 4 917 | 8 203 | 8 259 | 4 610 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 813 | 2 986 | 28 | 7 455 | 3 939 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 704 | 2 986 | -775 | 5 786 | 2 979 |
| Osobné náklady | 10 493 | 10 952 | 9 899 | 7 091 | 7 606 |
| Odpisy | 11 079 | 0 | 6 461 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Porada.sk, s.r.o.
Prehľad
Porada.sk, s.r.o. (IČO 36670251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 91 518 €, čo je o 19,3 % viac ako rok predtým (76 707 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 979 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 606 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 194 223 € a vlastné imanie 1 054 427 € (miera samofinancovania 88,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.