JTCs, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 14 796 | 5 140 | 35 868 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 26 077 |
| Spolu majetok | 14 796 | 5 140 | 61 945 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 15 952 | 5 987 | 68 104 |
| Základné imanie | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -24 751 | -11 057 | -10 747 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 695 | 310 | -5 312 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 900 | 900 | 900 |
| Vlastné imanie spolu | -1 156 | -847 | -6 159 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 30 890 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 622 | 541 | -5 212 |
| EBITDA | 14 622 | 541 | 3 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 695 | 310 | -5 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 695 | 310 | -5 312 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 5 215 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JTCs, s.r.o.
Prehľad
JTCs, s.r.o. (IČO 36671215) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vydávanie časopisov a periodík (SK NACE 5813).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 30 890 €. Rok 2021 skončil stratou 5 312 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2021 záporné (-6 159 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.