DENTAL TRAVEL SERVICE s. r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 69 602 | 69 882 | 69 718 | 70 420 | 70 100 | 77 018 |
| Neobežný majetok spolu | 13 333 | 10 667 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 |
| Spolu majetok | 82 935 | 80 549 | 77 718 | 78 420 | 78 100 | 85 018 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 179 038 | 189 349 | 189 350 | 190 417 | 193 230 | 197 007 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -89 381 | -102 743 | -115 440 | -118 272 | -118 637 | -121 809 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 362 | -12 697 | -2 832 | -365 | -3 133 | 3 180 |
| Vlastné imanie spolu | -96 103 | -108 800 | -111 632 | -111 997 | -115 130 | -111 989 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 1 430 | 520 | 9 565 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 302 | -12 637 | -2 772 | -310 | -2 773 | 3 566 |
| EBITDA | -10 161 | -9 970 | -105 | -310 | -2 773 | 3 566 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 362 | -12 697 | -2 832 | -365 | -2 793 | 3 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 362 | -12 697 | -2 832 | -365 | -3 133 | 3 180 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 141 | 2 667 | 2 667 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DENTAL TRAVEL SERVICE s. r.o.
Prehľad
DENTAL TRAVEL SERVICE s. r.o. (IČO 36671266) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 565 €, čo je o 1 739 % viac ako rok predtým (520 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 180 € (33,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-111 989 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.