SKI CENTRUM Kordíky spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 472 | 8 890 | 8 766 | 8 809 | 8 394 | 43 684 |
| Neobežný majetok spolu | 62 410 | 62 410 | 62 410 | 26 686 | 26 686 | 26 686 |
| Spolu majetok | 71 368 | 71 310 | 71 186 | 35 495 | 35 080 | 70 370 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 168 499 | 170 250 | 171 364 | 169 823 | 167 682 | 170 023 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -102 243 | -104 072 | -105 881 | -107 119 | -141 269 | -139 543 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 829 | -1 809 | -1 238 | -34 150 | 1 726 | 32 949 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 302 | 302 | 302 | 302 | 302 | 302 |
| Vlastné imanie spolu | -97 131 | -98 940 | -100 178 | -134 328 | -132 602 | -99 653 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 829 | -1 799 | -1 238 | -34 150 | 2 066 | 35 300 |
| EBITDA | -1 829 | -1 799 | -1 238 | -34 150 | 2 066 | 35 300 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 829 | -1 809 | -1 238 | -34 150 | 2 066 | 35 300 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 829 | -1 809 | -1 238 | -34 150 | 1 726 | 32 949 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SKI CENTRUM Kordíky spol. s r.o.
Prehľad
SKI CENTRUM Kordíky spol. s r.o. (IČO 36673994) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Tajov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 949 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-99 653 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.