L C E s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 228 | 19 783 | 22 750 | 22 598 | 20 971 | 22 461 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 23 228 | 19 783 | 22 750 | 22 598 | 20 971 | 22 461 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 710 | 363 | 1 469 | 1 867 | 795 | 1 993 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 638 | 6 638 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 142 | 4 216 | 1 116 | 2 978 | 2 429 | 1 533 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 073 | -3 099 | 1 862 | -550 | -555 | 633 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 664 | 11 664 | 11 664 | 11 664 | 11 664 | 11 664 |
| Vlastné imanie spolu | 22 518 | 19 420 | 21 281 | 20 731 | 20 176 | 20 468 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 917 | 17 046 | 16 439 | 14 867 | 12 790 | 11 332 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 383 | -2 699 | 2 102 | -460 | -458 | 1 071 |
| EBITDA | 1 383 | -2 699 | 2 102 | -460 | -458 | 1 071 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 273 | -3 099 | 2 017 | -550 | -555 | 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 073 | -3 099 | 1 862 | -550 | -555 | 633 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: L C E s.r.o.
Prehľad
L C E s.r.o. (IČO 36675920) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Somotor. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné ubytovanie (SK NACE 5590).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 332 €, čo je o 11,4 % menej ako rok predtým (12 790 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 633 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 461 € a vlastné imanie 20 468 € (miera samofinancovania 91,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.