DENIT PARTNERS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 628 | 40 999 | 83 230 | 108 125 | 30 803 | 134 105 |
| Neobežný majetok spolu | 272 836 | 276 071 | 605 328 | 1 157 441 | 1 436 669 | 1 774 144 |
| Spolu majetok | 306 464 | 317 070 | 688 558 | 1 265 566 | 1 467 472 | 1 908 249 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 279 930 | 280 325 | 643 945 | 1 177 481 | 1 372 614 | 1 794 238 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 688 | 9 998 | 20 209 | 28 077 | 71 550 | 78 322 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 686 | 10 211 | 7 868 | 43 472 | 6 772 | 19 153 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 896 | 9 896 | 9 896 | 9 896 | 9 896 | 9 896 |
| Vlastné imanie spolu | 26 534 | 36 745 | 44 613 | 88 085 | 94 858 | 114 011 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 200 | 19 200 | 19 200 | 23 040 | 23 040 | 33 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 059 | 12 104 | 9 352 | 55 134 | 8 053 | 21 364 |
| EBITDA | 15 307 | 14 352 | 11 805 | 58 205 | 11 124 | 24 435 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 975 | 12 020 | 9 268 | 55 042 | 7 968 | 21 277 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 686 | 10 211 | 7 868 | 43 472 | 6 772 | 19 153 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 248 | 2 248 | 2 453 | 3 071 | 3 071 | 3 071 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DENIT PARTNERS s.r.o.
Prehľad
DENIT PARTNERS s.r.o. (IČO 36679500) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 600 €, čo je o 45,8 % viac ako rok predtým (23 040 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 153 € (57,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 908 249 € a vlastné imanie 114 011 € (miera samofinancovania 6,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.