EROPOL s.r.o.Aktívna

IČO 36680818Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Bratislava - mestská časť Dúbravka

Finančný prehľad

75 188 486 €+598,2%
Tržby 2020
+598,2%
Priemerný ročný rast 2019–2020
020 mil.40 mil.60 mil.80 mil.20192020

Finančné ukazovatele

2020
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.20192020
Prehľad účtovných závierok2019–2020
20192020
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu824 2783 420 564
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok824 2783 420 564
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu817 6223 350 171
Základné imanie6 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-114 533-119 983
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 45063 737
Fondy a ostatné vlastné imanie120 000120 000
Vlastné imanie spolu6 65670 393
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)10 769 29675 188 486
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti21 476162 132
EBITDA33 603162 132
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 45083 940
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 45063 737
Osobné náklady2 9000
Odpisy12 1270
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok2

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: EROPOL s.r.o.

Prehľad

EROPOL s.r.o. (IČO 36680818) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2020 boli 75 188 486 €, čo je o 598 % viac ako rok predtým (10 769 296 €). Zisk po zdanení za rok 2020 bol 63 737 € (0,1 % z tržieb). Ku koncu roka 2020 mala spoločnosť aktíva 3 420 564 € a vlastné imanie 70 393 € (miera samofinancovania 2,1 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2020 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EROPOL s.r.o. – IČO 36680818 — icoprofil.sk