INFOS PROJEKT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 713 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 87 112 | 91 499 | 20 638 | 49 432 | 55 355 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 672 | 12 191 | -3 368 | 19 849 | 14 081 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 221 876 | 227 548 | 239 739 | 236 371 | 253 507 |
| Spolu majetok | 258 765 | 263 758 | 250 597 | 270 276 | 288 836 |
| Záväzky spolu | 23 907 | 17 046 | 7 255 | 7 085 | 14 277 |
| Vlastné imanie spolu | 234 518 | 246 710 | 243 342 | 263 191 | 274 559 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 2 713 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: INFOS PROJEKT s.r.o.
Prehľad
INFOS PROJEKT s.r.o. (IČO 36691437) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 55 355 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (49 432 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 081 € (25,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 288 836 € a vlastné imanie 274 559 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.