Kit Kar, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 826 | 27 293 | 27 755 | 11 754 | 10 180 | 9 647 |
| Neobežný majetok spolu | 21 684 | 43 771 | 27 168 | 41 244 | 55 977 | 49 035 |
| Spolu majetok | 45 510 | 71 064 | 54 923 | 52 998 | 66 157 | 58 682 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 27 403 | 49 273 | 34 294 | 31 313 | 40 545 | 24 212 |
| Základné imanie | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 652 | 9 203 | 7 617 | 11 251 | 11 938 | 15 263 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 851 | 3 715 | 3 835 | 787 | 3 622 | 8 635 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 904 | 2 173 | 2 477 | 2 947 | 3 352 | 3 872 |
| Vlastné imanie spolu | 18 107 | 21 791 | 20 629 | 21 685 | 25 612 | 34 470 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 90 336 | 89 138 | 90 748 | 85 458 | 91 711 | 92 099 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 150 | 4 790 | 4 948 | 914 | 7 365 | 9 696 |
| EBITDA | 19 466 | 18 203 | 26 551 | 25 567 | 36 420 | 19 639 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 060 | 4 702 | 4 854 | 996 | 4 585 | 9 595 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 851 | 3 715 | 3 835 | 787 | 3 622 | 8 635 |
| Osobné náklady | 1 186 | 1 177 | 810 | 1 585 | 1 632 | 1 633 |
| Odpisy | 11 316 | 13 413 | 21 603 | 24 653 | 29 055 | 9 943 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 4 997 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kit Kar, s.r.o.
Prehľad
Kit Kar, s.r.o. (IČO 36692719) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Moravany nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 92 099 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 635 € (9,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 633 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 682 € a vlastné imanie 34 470 € (miera samofinancovania 58,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.