BONSENS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 75 731 € (31 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 311 693 | 402 756 | 404 645 | 407 512 | 406 646 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 181 | 75 731 | 96 408 | 71 498 | 63 004 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 201 763 | 193 610 | 182 611 | 172 139 | 167 906 |
| Spolu majetok | 324 354 | 312 303 | 317 403 | 271 411 | 260 705 |
| Záväzky spolu | 53 106 | 35 658 | 31 080 | 20 470 | 22 491 |
| Vlastné imanie spolu | 271 248 | 276 645 | 286 323 | 250 941 | 238 214 |
| Vypočítané dividendy | 31 384 | 70 334 | 86 730 | 106 880 | 75 731 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BONSENS s.r.o.
Prehľad
BONSENS s.r.o. (IČO 36699845) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 406 646 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 63 004 € (15,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 117 626 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 260 705 € a vlastné imanie 238 214 € (miera samofinancovania 91,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.