FEED LAB s.r.o.Aktívna

IČO 36700851Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Spišská Nová Ves

Finančný prehľad

279 784 €+14,6%
Tržby 2025
+10,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu125 32273 44097 582130 029117 217146 350
Neobežný majetok spolu36 88176 65553 10145 33073 86795 172
Spolu majetok162 203150 095150 683175 359191 084241 522
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu23 73319 46819 25723 80120 92631 206
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov114 815131 166123 323124 122144 254162 853
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)16 351-7 84379920 13218 60040 159
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu138 470130 627131 426151 558170 158210 316
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)166 916158 192198 613227 534244 242279 784
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti21 348-6 53895025 10524 44052 456
EBITDA33 56410 07124 50438 57045 10279 456
Výsledok hospodárenia pred zdanením21 157-6 71879924 91824 25952 281
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie16 351-7 84379920 13218 60040 159
Osobné náklady85 07990 109103 866115 551126 014129 281
Odpisy12 21616 60923 55413 46520 66227 000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: FEED LAB s.r.o.

Prehľad

FEED LAB s.r.o. (IČO 36700851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 279 784 €, čo je o 14,6 % viac ako rok predtým (244 242 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 159 € (14,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 129 281 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 241 522 € a vlastné imanie 210 316 € (miera samofinancovania 87,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

FEED LAB s.r.o. – IČO 36700851 — icoprofil.sk