IMMO Service Group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 554 107 | 544 265 | 357 351 | 399 230 | 505 318 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 064 | 38 251 | -13 167 | -8 401 | -4 939 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 277 | 3 787 | 42 038 | 28 871 | 20 470 |
| Spolu majetok | 1 372 279 | 1 357 560 | 1 186 942 | 1 439 322 | 1 780 323 |
| Záväzky spolu | 1 361 188 | 1 308 218 | 1 150 767 | 1 411 548 | 1 757 488 |
| Vlastné imanie spolu | 11 091 | 49 342 | 36 175 | 27 774 | 22 835 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IMMO Service Group, s.r.o.
Prehľad
IMMO Service Group, s.r.o. (IČO 36740012) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 505 318 €, čo je o 26,6 % viac ako rok predtým (399 230 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 939 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 167 689 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 780 323 € a vlastné imanie 22 835 € (miera samofinancovania 1,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.