TATRAGRAND, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 23 500 € (21 % z rozdeliteľného zisku).
Nízka spoľahlivosť: v tom istom roku sa časť nerozdeleného zisku presunula do fondov alebo základného imania, prípadne bol splatený vklad — presná výška dividend nie je jasná, uvádzame nižší odhad.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 128 483 | 175 606 | 186 533 | 193 837 | 186 337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 54 706 | 59 577 | 43 555 | 45 834 | 54 676 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 186 | 51 705 | 86 782 | 68 336 | 79 378 |
| Spolu majetok | 240 681 | 304 246 | 273 579 | 254 393 | 334 453 |
| Záväzky spolu | 168 338 | 182 513 | 132 791 | 129 772 | 178 656 |
| Vlastné imanie spolu | 72 343 | 121 733 | 140 788 | 124 621 | 155 797 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 10 187 | 24 500 | 62 001 | 23 500 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TATRAGRAND, s.r.o.
Prehľad
TATRAGRAND, s.r.o. (IČO 36741311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Záborské. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 15 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 186 337 €, čo je o 3,9 % menej ako rok predtým (193 837 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 54 676 € (29,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 498 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 334 453 € a vlastné imanie 155 797 € (miera samofinancovania 46,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.