Slovak Strength Institute s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 63 162 | 34 411 | 69 310 | 59 986 | 61 933 | 53 689 |
| Neobežný majetok spolu | 17 616 | 9 602 | 7 804 | 13 750 | 98 752 | 77 893 |
| Spolu majetok | 80 778 | 44 013 | 77 114 | 73 736 | 160 685 | 131 582 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 180 136 | 141 623 | 123 533 | 173 133 | 242 971 | 203 913 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -151 991 | -107 608 | -105 861 | -105 469 | -158 447 | -141 336 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 44 383 | 1 748 | 392 | -52 978 | 17 111 | -33 045 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 750 | 750 | 51 550 | 51 550 | 51 550 | 94 550 |
| Vlastné imanie spolu | -99 358 | -97 610 | -46 419 | -99 397 | -82 286 | -72 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 319 076 | 194 619 | 321 397 | 360 894 | 508 948 | 495 910 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 52 962 | 5 635 | 4 190 | -50 413 | 27 308 | -22 232 |
| EBITDA | 62 234 | 13 649 | 5 988 | -49 138 | 43 167 | 1 093 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 47 530 | 1 748 | 720 | -52 978 | 21 126 | -31 125 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 44 383 | 1 748 | 392 | -52 978 | 17 111 | -33 045 |
| Osobné náklady | 27 199 | 33 363 | 39 356 | 36 502 | 55 784 | 56 547 |
| Odpisy | 9 272 | 8 014 | 1 798 | 1 275 | 15 859 | 23 325 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Slovak Strength Institute s. r. o.
Prehľad
Slovak Strength Institute s. r. o. (IČO 36743461) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 495 910 €, čo je o 2,6 % menej ako rok predtým (508 948 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 33 045 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 547 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-72 331 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.