ZAHON s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 374 | 18 585 | 34 536 | 24 193 | 21 242 | 18 456 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 374 | 18 585 | 34 536 | 24 193 | 21 242 | 18 456 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 975 | 3 922 | 14 049 | 9 876 | 7 307 | 4 653 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 258 | 0 | 4 051 | 9 583 | 7 173 | 6 791 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -441 | 4 264 | 5 824 | -6 170 | -382 | -3 652 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 943 | 3 760 | 3 973 | 4 265 | 505 | 4 025 |
| Vlastné imanie spolu | 10 399 | 14 663 | 20 487 | 14 317 | 13 935 | 13 803 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 103 | 5 405 | 8 707 | -4 906 | 991 | -2 578 |
| EBITDA | 103 | 5 405 | 8 707 | -4 906 | 991 | -2 578 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -441 | 4 931 | 6 871 | -6 170 | -42 | -3 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -441 | 4 264 | 5 824 | -6 170 | -382 | -3 652 |
| Osobné náklady | 1 181 | 1 299 | 1 379 | 5 398 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZAHON s.r.o.
Prehľad
ZAHON s.r.o. (IČO 36750417) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Rovinka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 3 652 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 456 € a vlastné imanie 13 803 € (miera samofinancovania 74,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.