MUDr. Marcela Bahýľová, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 118 704 | 130 464 | 144 401 | 162 335 | 164 166 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 51 263 | 63 548 | 80 388 | 75 129 | 82 938 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 240 189 | 291 452 | 355 000 | 435 388 | 510 516 |
| Spolu majetok | 308 842 | 370 388 | 454 607 | 523 098 | 605 704 |
| Záväzky spolu | 10 419 | 8 417 | 12 248 | 5 610 | 5 279 |
| Vlastné imanie spolu | 298 423 | 361 971 | 442 359 | 517 488 | 600 425 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MUDr. Marcela Bahýľová, s.r.o.
Prehľad
MUDr. Marcela Bahýľová, s.r.o. (IČO 36751511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolenská Slatina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 164 166 €, čo je o 1,1 % viac ako rok predtým (162 335 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 82 938 € (50,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 183 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 605 704 € a vlastné imanie 600 425 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.