Mobiletouch Slovakia s. r. o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 527 690 | 264 796 | 532 892 | 1 948 656 | 1 732 604 | 2 140 014 |
| Neobežný majetok spolu | 3 545 | 1 708 | 4 985 | 3 969 | 3 053 | 2 137 |
| Spolu majetok | 559 027 | 292 888 | 552 202 | 1 966 997 | 1 750 842 | 2 158 400 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 282 942 | 257 632 | 521 297 | 2 356 622 | 2 073 975 | 2 143 534 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -243 919 | -563 215 | -804 019 | -808 370 | -1 228 900 | -1 162 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -319 296 | -240 804 | -4 351 | -420 530 | 66 492 | 337 998 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 832 635 | 832 635 | 832 635 | 832 635 | 832 635 | 832 635 |
| Vlastné imanie spolu | 276 060 | 35 256 | 30 905 | -389 625 | -323 133 | 14 866 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 284 527 | 2 707 231 | 2 476 474 | 4 593 446 | 10 636 615 | 9 129 197 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -285 898 | -238 765 | -1 528 | -458 174 | 114 019 | 570 994 |
| EBITDA | -283 961 | -236 928 | 691 | -457 158 | 114 935 | 571 910 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -319 293 | -240 801 | -4 348 | -420 529 | 66 493 | 341 839 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -319 296 | -240 804 | -4 351 | -420 530 | 66 492 | 337 998 |
| Osobné náklady | 722 833 | 667 762 | 474 915 | 595 920 | 695 318 | 792 239 |
| Odpisy | 1 937 | 1 837 | 2 219 | 1 016 | 916 | 916 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Mobiletouch Slovakia s. r. o. v konkurze
Prehľad
Mobiletouch Slovakia s. r. o. v konkurze (IČO 36753505) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba počítačov a komunikačných zariadení (SK NACE 9510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 9 129 197 €, čo je o 14,2 % menej ako rok predtým (10 636 615 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 31,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 337 998 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 792 239 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 2 158 400 € a vlastné imanie 14 866 € (miera samofinancovania 0,7 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.