MAREČEK AUTO, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 60 408 € (11 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 197 071 | 205 351 | 199 796 | 170 338 | 159 393 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 38 902 | 13 745 | 4 575 | 1 365 | -5 525 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 663 699 | 582 600 | 560 671 | 546 926 | 487 883 |
| Spolu majetok | 737 557 | 619 326 | 587 291 | 574 279 | 551 752 |
| Záväzky spolu | 27 652 | 15 677 | 14 741 | 18 684 | 62 090 |
| Vlastné imanie spolu | 709 905 | 603 649 | 572 550 | 555 595 | 489 662 |
| Vypočítané dividendy | 145 450 | 120 001 | 35 674 | 18 320 | 60 408 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAREČEK AUTO, spol. s r.o.
Prehľad
MAREČEK AUTO, spol. s r.o. (IČO 36753831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 159 393 €, čo je o 6,4 % menej ako rok predtým (170 338 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 525 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 406 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 551 752 € a vlastné imanie 489 662 € (miera samofinancovania 88,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.