INTERIER VÖRBACH s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 85 056 | 87 956 | 76 287 | 74 113 | 78 668 | 66 623 |
| Neobežný majetok spolu | 5 046 | 3 842 | 2 668 | 1 495 | 560 | 0 |
| Spolu majetok | 90 531 | 92 241 | 79 376 | 75 608 | 79 228 | 66 623 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 146 543 | 156 568 | 159 333 | 161 685 | 176 153 | 166 798 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -63 243 | -63 031 | -71 346 | -86 976 | -93 096 | -103 944 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 212 | -8 315 | -15 630 | -6 120 | -10 848 | -3 250 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 |
| Vlastné imanie spolu | -56 012 | -64 327 | -79 957 | -86 077 | -96 925 | -100 175 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 62 372 | 32 486 | 10 201 | 10 423 | 6 098 | 1 930 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 436 | -8 216 | -15 531 | -6 021 | -10 752 | -3 154 |
| EBITDA | 1 643 | -7 011 | -14 357 | -4 847 | -9 818 | -2 594 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 265 | -8 315 | -15 630 | -6 120 | -10 848 | -3 250 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 212 | -8 315 | -15 630 | -6 120 | -10 848 | -3 250 |
| Osobné náklady | 20 316 | 21 806 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 207 | 1 205 | 1 174 | 1 174 | 934 | 560 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INTERIER VÖRBACH s.r.o.
Prehľad
INTERIER VÖRBACH s.r.o. (IČO 36754706) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nábytku (SK NACE 3100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 930 €, čo je o 68,4 % menej ako rok predtým (6 098 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 50,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 250 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-100 175 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.