LA - MA s. r. o.Aktívna

IČO 36759091Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2007Žilina

Finančný prehľad

3 885 484 €+61,4%
Tržby 2025
+26,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.4 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu863 679775 395802 157893 7931 000 3491 729 243
Neobežný majetok spolu64 655791 639797 456832 609759 967163 056
Spolu majetok937 0731 581 9621 610 9841 736 6061 771 6541 903 763
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu647 5691 267 4881 275 3071 377 0771 389 5381 495 467
Základné imanie6 9006 9006 9006 9006 9006 900
Výsledok hospodárenia minulých rokov258 583280 744305 713326 915350 769373 358
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)22 16124 97021 20423 85422 58726 178
Fondy a ostatné vlastné imanie1 8601 8601 8601 8601 8601 860
Vlastné imanie spolu289 504314 474335 677359 529382 116408 296
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 221 8002 156 6282 252 9473 620 9582 407 2193 885 484
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti44 81149 97645 067111 02189 92773 017
EBITDA74 97399 199147 263229 726204 847124 537
Výsledok hospodárenia pred zdanením29 53233 96230 24635 32529 52547 346
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie22 16124 97021 20423 85422 58726 178
Osobné náklady76 40686 328244 039300 958109 511102 070
Odpisy30 16249 223102 196118 705114 92051 520
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LA - MA s. r. o.

Prehľad

LA - MA s. r. o. (IČO 36759091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 900 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 3 885 484 €, čo je o 61,4 % viac ako rok predtým (2 407 219 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 178 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 102 070 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 903 763 € a vlastné imanie 408 296 € (miera samofinancovania 21,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LA - MA s. r. o. – IČO 36759091 — icoprofil.sk