X1 Auto s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 487 | 41 094 | 32 302 | 29 786 | 26 014 | 24 693 |
| Neobežný majetok spolu | 34 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 |
| Spolu majetok | 27 521 | 41 129 | 32 337 | 29 821 | 26 049 | 24 728 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 105 | 6 813 | 5 969 | 5 703 | 4 507 | 4 510 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 692 | 11 798 | 25 003 | 17 055 | 14 804 | 12 229 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 894 | 13 900 | -7 948 | -2 250 | -2 575 | -1 324 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 979 | 1 979 | 2 674 | 2 674 | 2 674 | 2 674 |
| Vlastné imanie spolu | 20 416 | 34 316 | 26 368 | 24 118 | 21 542 | 20 218 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 793 | 32 217 | 0 | 10 | 10 | 13 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 890 | 16 215 | -7 304 | -2 215 | -2 155 | -984 |
| EBITDA | -7 890 | 16 215 | -7 304 | -2 215 | -2 155 | -984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 894 | 15 027 | -7 948 | -2 250 | -2 235 | -984 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 894 | 13 900 | -7 948 | -2 250 | -2 575 | -1 324 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: X1 Auto s. r. o.
Prehľad
X1 Auto s. r. o. (IČO 36765554) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 €, čo je o 30,0 % viac ako rok predtým (10 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 80,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 324 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 728 € a vlastné imanie 20 218 € (miera samofinancovania 81,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.