STELLARIS 24, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 273 € (67 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 7 836 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 677 | 30 362 | 30 138 | 34 182 | 49 481 | 50 683 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 33 677 | 30 362 | 30 138 | 34 182 | 49 481 | 50 683 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 432 | 1 236 | 1 815 | 2 648 | 7 649 | 10 020 |
| Základné imanie | 11 640 | 11 640 | 11 640 | 11 640 | 11 640 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 379 | -7 254 | -6 374 | -7 175 | -3 965 | 2 059 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 125 | 881 | -802 | 3 210 | 10 297 | 10 940 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 23 859 | 23 859 | 23 859 | 23 859 | 23 860 | 22 664 |
| Vlastné imanie spolu | 28 245 | 29 126 | 28 323 | 31 534 | 41 832 | 40 663 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 072 | 18 569 | 15 856 | 53 134 | 67 352 | 95 566 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 231 | 1 079 | -802 | 4 184 | 13 248 | 12 215 |
| EBITDA | 8 231 | 1 079 | -802 | 4 184 | 13 248 | 12 215 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 227 | 1 079 | -802 | 4 130 | 13 134 | 12 277 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 125 | 881 | -802 | 3 210 | 10 297 | 10 940 |
| Osobné náklady | 630 | 521 | 446 | 2 420 | 2 965 | 3 417 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 273 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STELLARIS 24, s.r.o.
Prehľad
STELLARIS 24, s.r.o. (IČO 36771228) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 95 566 €, čo je o 41,9 % viac ako rok predtým (67 352 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 940 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 417 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 683 € a vlastné imanie 40 663 € (miera samofinancovania 80,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.