ENDOTRON s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 399 | 5 935 | 4 355 | 1 477 | 70 968 | 7 524 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 14 720 | 10 304 | 62 045 |
| Spolu majetok | 19 399 | 5 935 | 4 355 | 16 197 | 81 272 | 69 569 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 818 | 834 | 357 | 13 228 | 10 718 | 8 377 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 036 | -1 458 | -2 202 | -3 306 | -4 335 | 63 250 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 756 | -745 | -1 104 | -1 029 | 67 585 | -9 362 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 221 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 15 581 | 5 101 | 3 998 | 2 969 | 70 554 | 61 192 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 584 | 12 042 | 3 257 | 6 360 | 5 760 | 6 760 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 657 | -484 | -1 121 | -462 | 68 759 | -8 363 |
| EBITDA | 12 657 | 2 234 | -1 121 | 2 488 | 73 175 | -1 756 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 657 | -484 | -1 104 | -1 029 | 67 925 | -9 022 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 756 | -745 | -1 104 | -1 029 | 67 585 | -9 362 |
| Osobné náklady | 4 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 2 718 | 0 | 2 950 | 4 416 | 6 607 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 9 735 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ENDOTRON s.r.o.
Prehľad
ENDOTRON s.r.o. (IČO 36773956) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Ivanka pri Dunaji. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 760 €, čo je o 17,4 % viac ako rok predtým (5 760 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 9 362 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 69 569 € a vlastné imanie 61 192 € (miera samofinancovania 88,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.