MP Food s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 654 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 272 694 | 233 939 | 253 336 | 312 217 | 322 233 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 045 | -16 211 | 5 644 | 1 332 | 15 854 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -28 842 | -19 797 | -36 008 | -30 364 | -31 686 |
| Spolu majetok | 170 691 | 116 313 | 129 456 | 118 834 | 129 309 |
| Záväzky spolu | 148 246 | 110 079 | 117 578 | 5 624 | 2 899 |
| Vlastné imanie spolu | 22 445 | 6 234 | 11 878 | 113 210 | 126 410 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 2 654 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MP Food s.r.o.
Prehľad
MP Food s.r.o. (IČO 36781061) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 40 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 322 233 €, čo je o 3,2 % viac ako rok predtým (312 217 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 854 € (4,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 92 509 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 129 309 € a vlastné imanie 126 410 € (miera samofinancovania 97,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.