EURIS PRO-AGRO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 51 358 € (15 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 535 444 | 3 214 769 | 6 314 687 | 4 240 946 | 6 621 542 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 57 379 | 15 303 | 103 854 | 36 892 | 52 876 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 223 749 | 281 128 | 235 207 | 301 171 | 286 705 |
| Spolu majetok | 1 032 769 | 1 173 243 | 1 468 931 | 1 761 735 | 1 317 895 |
| Záväzky spolu | 740 685 | 865 856 | 1 118 914 | 1 412 716 | 967 358 |
| Vlastné imanie spolu | 292 084 | 307 387 | 350 017 | 349 019 | 350 537 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 61 224 | 37 890 | 51 358 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EURIS PRO-AGRO, s.r.o.
Prehľad
EURIS PRO-AGRO, s.r.o. (IČO 36781495) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s poľnohospodárskymi strojmi, zariadeniami a príslušenstvom (SK NACE 4661). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 960 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 621 542 €, čo je o 56,1 % viac ako rok predtým (4 240 946 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 52 876 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 315 668 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 317 895 € a vlastné imanie 350 537 € (miera samofinancovania 26,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.