TES Media, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 521 628 | 617 421 | 598 604 | 702 634 | 723 423 | 683 888 |
| Neobežný majetok spolu | 300 818 | 281 585 | 321 308 | 297 207 | 299 468 | 265 389 |
| Spolu majetok | 831 252 | 907 611 | 926 817 | 1 007 010 | 1 030 221 | 957 648 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 444 786 | 506 099 | 499 000 | 389 379 | 545 254 | 575 633 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 230 381 | 292 489 | 301 747 | 307 621 | 371 605 | 229 997 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 62 108 | 9 258 | 5 874 | 63 984 | -141 608 | -128 630 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 299 792 | 309 050 | 314 924 | 378 908 | 237 300 | 108 670 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 062 256 | 1 094 456 | 1 314 249 | 1 427 984 | 1 555 629 | 1 813 624 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 81 600 | 26 149 | 30 933 | 90 031 | -132 891 | -117 305 |
| EBITDA | 180 605 | 128 530 | 128 191 | 188 970 | -31 155 | -8 786 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 77 619 | 22 635 | 27 002 | 85 655 | -137 768 | -124 790 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 108 | 9 258 | 5 874 | 63 984 | -141 608 | -128 630 |
| Osobné náklady | 309 274 | 340 518 | 395 336 | 424 501 | 498 244 | 614 299 |
| Odpisy | 99 005 | 102 381 | 97 258 | 98 939 | 101 736 | 108 519 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TES Media, s. r. o.
Prehľad
TES Media, s. r. o. (IČO 36781657) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné telekomunikačné činnosti (SK NACE 6190). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 813 624 €, čo je o 16,6 % viac ako rok predtým (1 555 629 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 128 630 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 614 299 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 957 648 € a vlastné imanie 108 670 € (miera samofinancovania 11,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.