UROLÓGIA RR spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 200 754 | 228 308 | 273 830 | 287 429 | 269 665 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 095 | 10 681 | 17 107 | 6 219 | 5 036 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 51 336 | 61 431 | 72 112 | 89 219 | 95 438 |
| Spolu majetok | 175 300 | 201 273 | 253 900 | 165 787 | 224 308 |
| Záväzky spolu | 57 230 | 72 522 | 108 042 | 13 709 | 67 194 |
| Vlastné imanie spolu | 118 070 | 128 751 | 145 858 | 152 078 | 157 114 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: UROLÓGIA RR spol. s r.o.
Prehľad
UROLÓGIA RR spol. s r.o. (IČO 36786098) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 269 665 €, čo je o 6,2 % menej ako rok predtým (287 429 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 036 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 723 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 224 308 € a vlastné imanie 157 114 € (miera samofinancovania 70,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.