Dreles s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 287 | 3 096 | 13 982 | 25 560 | 6 275 | 3 180 |
| Neobežný majetok spolu | 5 541 | 0 | 0 | 0 | 31 756 | 31 756 |
| Spolu majetok | 10 828 | 3 096 | 13 982 | 25 560 | 38 031 | 34 936 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 956 | 1 094 | 2 915 | 3 373 | 23 013 | 22 734 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -109 157 | -115 058 | -115 928 | -106 863 | -95 743 | -97 913 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 901 | -870 | 9 065 | 11 120 | -2 169 | -2 815 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 111 291 | 111 291 | 111 291 | 111 291 | 106 291 | 106 291 |
| Vlastné imanie spolu | 2 872 | 2 002 | 11 067 | 22 187 | 15 018 | 12 202 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 600 | 600 | 13 500 | 17 400 | 17 400 | 13 750 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 798 | 108 | 10 275 | 12 896 | -401 | 967 |
| EBITDA | -1 472 | 2 325 | 10 275 | 12 896 | 5 842 | 967 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 901 | -777 | 10 178 | 12 709 | -1 829 | -2 475 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 901 | -870 | 9 065 | 11 120 | -2 169 | -2 815 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 326 | 2 217 | 0 | 0 | 6 243 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Dreles s.r.o.
Prehľad
Dreles s.r.o. (IČO 36786101) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 750 €, čo je o 21,0 % menej ako rok predtým (17 400 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 815 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 936 € a vlastné imanie 12 202 € (miera samofinancovania 34,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.