INFINITY Investment, s.r.o.Aktívna

IČO 36791288Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2007Zvolen

Finančný prehľad

4 077 346 €+22,1%
Tržby 2025
-8,4%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
05 mil.10 mil.15 mil.20 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu2 164 4264 558 8155 344 5923 461 6192 572 201286 323
Neobežný majetok spolu3 138 9302 395 2971 789 9691 275 8934 253 6197 041 822
Spolu majetok5 320 0606 970 1697 168 7134 775 8516 852 6427 345 021
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 033 2324 903 1594 130 6611 919 9593 924 6214 331 073
Základné imanie1 100 0001 100 0001 100 0001 100 0001 100 0001 100 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-272 612-264 754-31 7841 180 9741 133 5061 205 526
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7 857232 9701 212 75859 55672 020174 077
Fondy a ostatné vlastné imanie7 5167 5167 5167 516533 518533 783
Vlastné imanie spolu842 7611 075 7322 288 4902 348 0462 839 0443 013 386
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 328 71811 549 62717 053 84510 969 4483 340 6934 077 346
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti83 794338 3651 560 376115 815165 153335 966
EBITDA1 001 2531 367 1972 243 004783 171727 909550 558
Výsledok hospodárenia pred zdanením9 722295 1341 540 05876 44675 492233 713
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7 857232 9701 212 75859 55672 020174 077
Osobné náklady388 572398 923398 387405 425404 256436 068
Odpisy917 4591 028 832682 628667 356562 756214 592
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok17

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: INFINITY Investment, s.r.o.

Prehľad

INFINITY Investment, s.r.o. (IČO 36791288) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 1 100 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 4 077 346 €, čo je o 22,1 % viac ako rok predtým (3 340 693 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 174 077 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 436 068 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 345 021 € a vlastné imanie 3 013 386 € (miera samofinancovania 41,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

INFINITY Investment, s.r.o. – IČO 36791288 — icoprofil.sk