Mário Reality, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 628 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 108 | 13 579 | 11 345 | 11 051 | 10 439 | 115 960 |
| Neobežný majetok spolu | 5 947 | 210 | 70 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 25 055 | 13 789 | 11 415 | 11 051 | 10 439 | 115 960 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 218 | 298 | 167 | 167 | 507 | 99 889 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 46 422 | 17 533 | 6 187 | 3 944 | 3 580 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -28 889 | -11 346 | -2 243 | -364 | -952 | 8 767 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 24 837 | 13 491 | 11 248 | 10 884 | 9 932 | 16 071 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 019 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -28 687 | -11 177 | -2 243 | -364 | -612 | 9 803 |
| EBITDA | -15 428 | -5 440 | -2 102 | -294 | -612 | 9 803 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -28 889 | -11 346 | -2 243 | -364 | -612 | 9 741 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -28 889 | -11 346 | -2 243 | -364 | -952 | 8 767 |
| Osobné náklady | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 13 259 | 5 737 | 141 | 70 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 628 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mário Reality, s. r. o.
Prehľad
Mário Reality, s. r. o. (IČO 36795321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Nová Dubnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 019 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 112 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 767 € (87,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 960 € a vlastné imanie 16 071 € (miera samofinancovania 13,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.