MUDr. Július Kiss s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 73 223 | 79 117 | 75 071 | 109 188 | 121 302 | 155 062 |
| Neobežný majetok spolu | 12 600 | 15 995 | 52 859 | 38 041 | 28 227 | 12 763 |
| Spolu majetok | 85 823 | 95 112 | 127 930 | 147 229 | 149 529 | 167 825 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 593 | 9 919 | 32 834 | 41 805 | 39 412 | 42 612 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 457 | 45 405 | 54 370 | 63 719 | 74 047 | 78 740 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 949 | 8 964 | 9 349 | 10 328 | 4 693 | 15 096 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 24 184 | 24 184 | 24 737 | 24 737 | 24 737 | 24 737 |
| Vlastné imanie spolu | 76 230 | 85 193 | 95 096 | 105 424 | 110 117 | 125 213 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 233 | 74 864 | 80 395 | 95 719 | 92 308 | 103 367 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 802 | 12 756 | 14 486 | 13 849 | 6 986 | 19 988 |
| EBITDA | 16 086 | 19 461 | 27 906 | 28 667 | 21 875 | 35 452 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 631 | 11 986 | 12 908 | 13 645 | 6 689 | 19 768 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 949 | 8 964 | 9 349 | 10 328 | 4 693 | 15 096 |
| Osobné náklady | 20 423 | 22 707 | 23 611 | 25 762 | 26 261 | 31 923 |
| Odpisy | 6 284 | 6 705 | 13 420 | 14 818 | 14 889 | 15 464 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MUDr. Július Kiss s.r.o.
Prehľad
MUDr. Július Kiss s.r.o. (IČO 36796212) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Želiezovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií (SK NACE 8691). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 367 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (92 308 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 096 € (14,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 923 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 167 825 € a vlastné imanie 125 213 € (miera samofinancovania 74,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.