EURO STAVMONT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 76 014 | 61 656 | 75 242 | 108 244 | 116 482 | 108 653 |
| Neobežný majetok spolu | 5 112 | 4 407 | 29 262 | 21 150 | 13 038 | 72 908 |
| Spolu majetok | 81 126 | 66 063 | 104 504 | 129 394 | 129 520 | 181 561 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 60 003 | 43 687 | 82 018 | 105 950 | 105 669 | 153 349 |
| Základné imanie | 6 705 | 6 705 | 6 705 | 6 705 | 6 705 | 6 705 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 827 | 14 418 | 15 671 | 15 782 | 16 739 | 17 145 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 591 | 1 253 | 110 | 957 | 407 | 4 362 |
| Vlastné imanie spolu | 21 123 | 22 376 | 22 486 | 23 444 | 23 851 | 28 212 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 202 332 | 97 947 | 117 881 | 205 651 | 137 386 | 207 864 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 400 | 3 257 | 3 155 | 2 802 | 4 692 | 9 800 |
| EBITDA | 11 535 | 10 926 | 9 915 | 10 914 | 12 804 | 23 916 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 280 | 1 586 | 140 | 1 211 | 1 367 | 5 514 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 591 | 1 253 | 110 | 957 | 407 | 4 362 |
| Osobné náklady | 0 | 17 424 | 25 660 | 16 711 | 15 643 | 8 407 |
| Odpisy | 6 135 | 7 669 | 6 760 | 8 112 | 8 112 | 14 116 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EURO STAVMONT, s.r.o.
Prehľad
EURO STAVMONT, s.r.o. (IČO 36800023) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Koválov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 705 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 207 864 €, čo je o 51,3 % viac ako rok predtým (137 386 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 362 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 407 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 181 561 € a vlastné imanie 28 212 € (miera samofinancovania 15,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.