DLV - REHA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 127 330 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 111 315 | 80 412 | 78 621 | 170 580 | 157 154 | 80 934 |
| Neobežný majetok spolu | 32 776 | 37 650 | 80 552 | 14 217 | 34 359 | 71 412 |
| Spolu majetok | 144 091 | 118 062 | 159 173 | 184 797 | 191 513 | 152 346 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 49 140 | 46 604 | 51 613 | 75 965 | 50 852 | 44 057 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 70 802 | 28 798 | 63 514 | 41 615 | 55 727 | 887 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 846 | 35 357 | 36 101 | 54 772 | 72 490 | 94 958 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 1 306 | 5 806 | 5 805 | 5 805 |
| Vlastné imanie spolu | 94 951 | 71 458 | 107 560 | 108 832 | 140 661 | 108 289 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 121 529 | 149 210 | 179 882 | 237 973 | 225 684 | 324 532 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 445 | 45 428 | 46 333 | 69 938 | 89 909 | 125 022 |
| EBITDA | 32 821 | 60 554 | 63 091 | 86 273 | 96 767 | 158 824 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 324 | 44 756 | 45 698 | 69 332 | 91 924 | 121 697 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 846 | 35 357 | 36 101 | 54 772 | 72 490 | 94 958 |
| Osobné náklady | 49 165 | 55 097 | 67 759 | 95 868 | 85 212 | 105 542 |
| Odpisy | 11 376 | 15 126 | 16 758 | 16 335 | 6 858 | 33 802 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 58 850 | 0 | 53 500 | 40 660 | 127 330 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DLV - REHA s.r.o.
Prehľad
DLV - REHA s.r.o. (IČO 36802921) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 324 532 €, čo je o 43,8 % viac ako rok predtým (225 684 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 94 958 € (29,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 105 542 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 152 346 € a vlastné imanie 108 289 € (miera samofinancovania 71,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.