CLONEFILM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 36 107 € (63 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 98 141 | 49 748 | 44 118 | 71 031 | 66 333 | 13 841 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 587 |
| Spolu majetok | 98 141 | 49 748 | 44 118 | 71 031 | 66 333 | 17 428 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 43 335 | 5 523 | 707 | 6 833 | 1 958 | 11 723 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 288 | 47 571 | 36 923 | 36 108 | 56 895 | 20 965 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 45 283 | -10 648 | -815 | 20 787 | 178 | -22 563 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 596 | 663 | 664 | 664 | 663 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 54 806 | 44 225 | 43 411 | 64 198 | 64 375 | 5 705 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 381 137 | 67 221 | 30 016 | 270 213 | 105 517 | 24 123 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 53 567 | -9 937 | -479 | 23 827 | 1 340 | -22 024 |
| EBITDA | 53 939 | -9 937 | -479 | 23 827 | 1 340 | -21 576 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 52 557 | -10 648 | -815 | 23 463 | 1 138 | -22 223 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 45 283 | -10 648 | -815 | 20 787 | 178 | -22 563 |
| Osobné náklady | 966 | 966 | 966 | 965 | 0 | 0 |
| Odpisy | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 448 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 107 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CLONEFILM, s.r.o.
Prehľad
CLONEFILM, s.r.o. (IČO 36805203) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 123 €, čo je o 77,1 % menej ako rok predtým (105 517 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 42,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 22 563 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 428 € a vlastné imanie 5 705 € (miera samofinancovania 32,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.