SPORT M Plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 68 294 | 127 170 | 172 720 | 203 017 | 198 502 |
| Neobežný majetok spolu | 4 201 | 431 | 0 | 0 | 1 622 |
| Spolu majetok | 72 495 | 127 601 | 172 720 | 203 017 | 200 124 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 99 789 | 140 628 | 182 443 | 202 954 | 193 388 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -66 636 | -45 804 | -31 537 | -28 233 | -18 447 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 832 | 14 267 | 3 304 | 9 786 | 6 673 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 871 | 11 871 | 11 871 | 11 871 | 11 871 |
| Vlastné imanie spolu | -27 294 | -13 027 | -9 723 | 63 | 6 736 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 91 705 | 123 373 | 118 270 | 147 953 | 112 073 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 613 | 14 456 | -6 475 | 10 891 | 4 096 |
| EBITDA | 51 997 | 18 227 | -6 045 | 10 891 | 4 328 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 832 | 14 847 | 4 437 | 12 485 | 7 633 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 832 | 14 267 | 3 304 | 9 786 | 6 673 |
| Osobné náklady | 744 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 26 384 | 3 771 | 430 | 0 | 232 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SPORT M Plus, s.r.o.
Prehľad
SPORT M Plus, s.r.o. (IČO 36806251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 112 073 €, čo je o 24,3 % menej ako rok predtým (147 953 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 673 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 200 124 € a vlastné imanie 6 736 € (miera samofinancovania 3,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.