PRECIZIA spol. s r.o. v likvidáciiV likvidácii

IČO 36808687Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2007Nitrianska Blatnica
V likvidácii

Finančný prehľad

1 682 €-60,5%
Tržby 2026
-35,5%
Priemerná ročná zmena 2021–2026
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.202120222023202420252026

Finančné ukazovatele

2026

Dividendy

vypočítané
2026

Dividendy sa nerozdelili.

História
20260 €
202520 953 €
20240 €
2023 ~7 138 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202120222023202420252026
Prehľad účtovných závierok2021–2026
202120222023202420252026
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu50 29851 65042 10439 59518 36419 081
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok50 29851 65042 10439 59518 36419 081
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 9441 096485704414169
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov34 85341 71536 11334 31610 63510 647
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)6 8622 200-1 797-2 72812962
Fondy a ostatné vlastné imanie——664664664664
Vlastné imanie spolu48 35450 55441 61938 89117 95018 912
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)15 04611 2796 2843 6564 2581 682
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8 0734 446-1 795-2 3873521 132
EBITDA8 0734 446-1 795-2 3873521 132
Výsledok hospodárenia pred zdanením8 0732 822-1 797-2 3883521 132
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie6 8622 200-1 797-2 72812962
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—07 138020 9530

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Nitrianska Blatnica

Zhrnutie: PRECIZIA spol. s r.o. v likvidácii

Prehľad

PRECIZIA spol. s r.o. v likvidácii (IČO 36808687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Nitrianska Blatnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2026 boli 1 682 €, čo je o 60,5 % menej ako rok predtým (4 258 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby klesali v priemere o 35,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 962 € (57,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 19 081 € a vlastné imanie 18 912 € (miera samofinancovania 99,1 %).

Na čo upozorniť

Stav v registri: v likvidácii.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PRECIZIA spol. s r.o. v likvidácii – IČO 36808687 — icoprofil.sk