Lindex Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 12 268 288 | 16 722 568 | 17 128 432 | 18 084 223 | 18 046 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -68 492 | -16 493 | 175 880 | 222 428 | 302 220 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 203 923 | -4 272 415 | -4 288 908 | -4 113 027 | -3 890 600 |
| Spolu majetok | 3 663 251 | 3 824 377 | 3 262 432 | 3 809 237 | 3 629 276 |
| Záväzky spolu | 3 328 859 | 3 506 478 | 2 768 710 | 3 093 086 | 2 610 906 |
| Vlastné imanie spolu | 334 392 | 317 899 | 493 722 | 716 151 | 1 018 370 |
| Vypočítané dividendy | 8 743 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Lindex Slovakia s.r.o.
Prehľad
Lindex Slovakia s.r.o. (IČO 36811271) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s odevmi (SK NACE 4771). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 046 407 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 302 220 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 522 495 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 629 276 € a vlastné imanie 1 018 370 € (miera samofinancovania 28,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.