CZT Ružomberok, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 822 783 | 2 167 568 | 2 009 623 | 1 671 736 | 30 315 |
| Neobežný majetok spolu | 6 082 209 | 6 333 234 | 5 892 003 | 5 586 289 | 842 937 |
| Spolu majetok | 6 953 523 | 8 543 583 | 8 029 520 | 7 368 009 | 884 088 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 137 356 | 6 026 745 | 6 914 723 | 5 443 624 | 372 673 |
| Základné imanie | 6 639 | 439 039 | 439 039 | 439 039 | 439 039 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 353 185 | 253 354 | 226 007 | 295 120 | 192 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -57 377 | -27 347 | 72 750 | -102 743 | -124 302 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 4 301 | 4 301 |
| Vlastné imanie spolu | 303 111 | 665 710 | 738 460 | 635 717 | 511 415 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 770 109 | 4 883 159 | 7 021 484 | 6 684 588 | 43 893 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 127 428 | 36 065 | 99 266 | 71 590 | -112 378 |
| EBITDA | 742 187 | 626 416 | 623 642 | 572 821 | -112 378 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 971 | -61 647 | 13 771 | -3 481 | -120 462 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -57 377 | -27 347 | 72 750 | -102 743 | -124 302 |
| Osobné náklady | 474 431 | 496 912 | 572 925 | 603 572 | 113 036 |
| Odpisy | 614 759 | 590 351 | 524 376 | 501 231 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CZT Ružomberok, s. r. o.
Prehľad
CZT Ružomberok, s. r. o. (IČO 36820300) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka pary a rozvod studeného vzduchu (SK NACE 3530). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 4 členov. Základné imanie je 439 039 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 893 €, čo je o 99,3 % menej ako rok predtým (6 684 588 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 69,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 124 302 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 113 036 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 884 088 € a vlastné imanie 511 415 € (miera samofinancovania 57,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.