Ekonomické služby, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 340 € (95 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 778 | 7 027 | 7 248 | 7 865 | 10 665 | 10 167 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 778 | 7 027 | 7 248 | 7 865 | 10 665 | 10 167 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 055 | 653 | 502 | 473 | 1 037 | 554 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 128 | -1 358 | -740 | -386 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 810 | 651 | 372 | 646 | 2 463 | 2 325 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 401 | 441 | 474 | 492 | 525 | 648 |
| Vlastné imanie spolu | 5 723 | 6 374 | 6 746 | 7 392 | 9 628 | 9 613 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 800 | 7 007 | 5 220 | 4 790 | 6 665 | 6 354 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 376 | 1 351 | 948 | 1 111 | 3 320 | 2 913 |
| EBITDA | 2 376 | 1 351 | 948 | 1 111 | 3 320 | 2 913 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 865 | 1 304 | 864 | 1 021 | 3 224 | 2 817 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 810 | 651 | 372 | 646 | 2 463 | 2 325 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 340 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Ekonomické služby, s.r.o.
Prehľad
Ekonomické služby, s.r.o. (IČO 36821110) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Nitrianske Sučany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plastových dosiek, fólií, hadíc a profilov (SK NACE 2221).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 354 €, čo je o 4,7 % menej ako rok predtým (6 665 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 325 € (36,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 167 € a vlastné imanie 9 613 € (miera samofinancovania 94,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.