RAMEZ - J - PLUS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 94 665 | 98 153 | 92 352 | 106 439 | 111 045 | 132 980 | 132 313 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 94 990 | 98 519 | 92 181 | 106 695 | 111 225 | 133 304 | 132 610 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 26 454 | 39 964 | 16 634 | 29 733 | 22 989 | 39 596 | 33 215 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 43 710 | 58 060 | 51 886 | 66 203 | 70 321 | 79 139 | 87 070 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 187 | -6 144 | 17 022 | 4 120 | 11 276 | 7 930 | 5 686 |
| Vlastné imanie spolu | 68 536 | 58 555 | 75 547 | 76 962 | 88 236 | 93 708 | 99 395 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 173 | 56 719 | 56 708 | 74 089 | 79 604 | 102 474 | 73 376 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 984 | -5 265 | 17 547 | 5 760 | 11 708 | 10 694 | 6 366 |
| EBITDA | 18 984 | -5 265 | 17 547 | 5 760 | 11 708 | 10 694 | 6 366 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 187 | -6 144 | 17 022 | 5 345 | 11 276 | 10 304 | 5 686 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 187 | -6 144 | 17 022 | 4 120 | 11 276 | 7 930 | 5 686 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 837 | 0 | 2 705 | 0 | 2 458 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: RAMEZ - J - PLUS, s.r.o.
Prehľad
RAMEZ - J - PLUS, s.r.o. (IČO 36826073) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen - Môťová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 73 376 €, čo je o 28,4 % menej ako rok predtým (102 474 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 686 € (7,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 6 z 7 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 132 610 € a vlastné imanie 99 395 € (miera samofinancovania 75,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.