Emma Crystal, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 35 099 | 48 104 | 52 111 | 64 214 | 55 607 |
| Neobežný majetok spolu | 42 390 | 34 182 | 59 000 | 58 534 | 47 427 |
| Spolu majetok | 77 489 | 82 286 | 111 111 | 122 748 | 103 034 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 88 696 | 76 266 | 102 168 | 102 041 | 94 213 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -150 101 | -172 918 | -155 692 | -152 769 | -141 005 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -22 818 | 17 226 | 2 923 | 11 764 | -11 886 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 155 073 | 155 073 | 155 073 | 155 073 | 155 073 |
| Vlastné imanie spolu | -11 207 | 6 020 | 8 943 | 20 707 | 8 821 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 96 069 | 139 546 | 143 419 | 178 180 | 153 121 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -21 235 | 20 981 | 5 956 | 18 210 | -5 634 |
| EBITDA | -7 586 | 34 770 | 24 321 | 37 266 | 10 671 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -22 818 | 19 399 | 3 444 | 14 000 | -10 926 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -22 818 | 17 226 | 2 923 | 11 764 | -11 886 |
| Osobné náklady | 43 668 | 38 185 | 47 026 | 59 974 | 66 425 |
| Odpisy | 13 649 | 13 789 | 18 365 | 19 056 | 16 305 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Emma Crystal, s.r.o.
Prehľad
Emma Crystal, s.r.o. (IČO 36837687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Rudno nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zdravotníckymi a ortopedickými pomôckami (SK NACE 4774). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 153 121 €, čo je o 14,1 % menej ako rok predtým (178 180 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 11 886 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 66 425 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 034 € a vlastné imanie 8 821 € (miera samofinancovania 8,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.