DS service, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 320 660 | 1 783 941 | 1 684 555 | 1 962 761 | 2 434 727 | 2 129 629 |
| Neobežný majetok spolu | 2 145 | 64 268 | 56 968 | 45 806 | 52 825 | 67 199 |
| Spolu majetok | 1 323 616 | 1 850 021 | 1 743 772 | 2 016 107 | 2 495 836 | 2 207 601 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 235 385 | 1 728 618 | 1 415 080 | 1 465 706 | 1 591 666 | 1 298 596 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -252 502 | -248 862 | -215 690 | -8 401 | 213 308 | 567 077 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 640 | 33 172 | 207 289 | 221 709 | 353 769 | 4 835 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 330 454 | 330 454 | 330 454 | 330 454 | 330 454 | 330 454 |
| Vlastné imanie spolu | 88 231 | 121 403 | 328 692 | 550 401 | 904 170 | 909 005 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 90 320 | 173 944 | 451 421 | 483 062 | 784 125 | 456 218 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 719 | 64 818 | 280 598 | 301 762 | 487 080 | 51 335 |
| EBITDA | 8 908 | 73 359 | 295 543 | 319 324 | 508 604 | 81 080 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 118 | 43 754 | 264 754 | 281 044 | 454 483 | 40 335 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 640 | 33 172 | 207 289 | 221 709 | 353 769 | 4 835 |
| Osobné náklady | 15 828 | 11 181 | 27 070 | 33 817 | 41 866 | 36 729 |
| Odpisy | 8 189 | 8 541 | 14 945 | 17 562 | 21 524 | 29 745 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DS service, s. r. o.
Prehľad
DS service, s. r. o. (IČO 36842303) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 456 218 €, čo je o 41,8 % menej ako rok predtým (784 125 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 835 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 36 729 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 207 601 € a vlastné imanie 909 005 € (miera samofinancovania 41,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.